لوگو

پانیکار

بنایی برای آینده

تیم

چشم اندازی بلند

اهداف پانیکار

ما در پانیکار قصد داریم، کاربران را در مسیر کشف استعداد، مهارت‌آموزی و بهره‌وری از مهارت‌ جهت رسیدن به شکوفایی فردی براساس استعداد و تیپ‌ شخصیتی و آشنایی با اکوسیستم کارآفرینی و کسب‌و‌کار خرد همراهی کنیم.
طبق اهداف برنامه‌ریزی شده، پانیکار این مسیر را به ۶ ترم و ۲۵ مرحله تقسیم کرده است؛ که ترم ۱ در حوزه‌ی استعدادیابی، ترم ۲ و ۳ و ۴ در حوزه‌ی آموزش مهارت‌های نرم و سخت و ترم ۵ و ۶ در حوزه‌ی بهره‌وری از مهارت‌ها قرار می‌گیرند‌.

  • ترم اول: کشف استعداد، شناخت شخصیت و عادت سازی.
  • ترم دوم: آموزش مهارت‌های نرم از طریق کارگاه‌های هفت‌گانه پانیکار.
  • ترم سوم:‌ آموزش تیم‌سازی از طریق گیم و اپلیکیشن اختصاصی پانیکار.
  • ترم چهارم: آموزش مهارت‌های سخت از طریق سبک اختصاصی پانیکار (یعنی سبکT).
  • ترم پنجم: آشنایی با مشاغل مختلف و ورود به بازار کار مرتبط با حیطه‌ی مهارتی.
  • ترم ششم: آشنایی با دو دنیای کارآفرینی و کارمندی و دغدغه‌های هر کدام.

نگاهی به پنل کاربری پانیکار

پنل پانیکار

پنل کاربری پانیکار توست تیم برنامه نویسی این شرکت طراحی و ساخته شده است و هیچ جای دنیا مشابه آن را پیدا نخواهید کرد.

ویژگی های پنل کاربری پانیکار

شخصی سازی

گیمیفیکیشن

توانمند‌سازی

آموزش‌مهارت

آشنایی با اجزای پانیکار

پلتفرمی جدید برای تغییر

پخش ویدیو

تو پانیکار دیگه چیا داریم؟

درباره ما چیزهای خوبی گفته میشه!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

لورم ایپسوم

اهداف دوره هفتاد روزه

ترم اول پانیکار بر مبنای استعدادیابی، شناخت شخصیت و عادت‌سازی‌های مفید وکاربردی جهت تحقق اهداف و استعداد کاربران پایه‌ریزی شده است.

در این دوره کاربران بر پایه شناخت ابعاد مختلف روان؛ متشکل از بیرونی‌ترین تا عمیق‌‌ترین لایه‌ها از قبیل رفتار، شخصیت، هوش و استعداد، باور‌ها و ناخودآگاه مورد بررسی و تحیلیل قرار می‌گیرند؛ و نیز در مدلی ساده، آموزش مهارت‌های سخت به کاربران ارائه خواهد شد.

در طول دوره، تیم روانشناسان پانیکار کاربران را همراهی خواهند کرد و هر کاربر روانشناس اختصای خود را خواهد داشت؛ که در بخش اتاق مشاور از طریق پیام صوتی و متنی با یکدیگر در ارتباط خواهند بود.

بر اساس اهداف برنامه‌ریزی شده این دوره دارای ۱۲ رکن مهم و اصولی است. که شامل پادکست، یوگا، برنامه ورزشی، کتاب‌خوانی، آزمون روانشناسی، ویدیو انگیزشی، ویدیو مهارت زندگی، عادت‌سازی، ویدیو آموزشی، متن، مسابقه، پروژه هفتگی و نظرسنجی است.

پادکست: با ظهور عصر دیجیتال پادکست به عنوان یکی از پارادایم‌های مطالعاتی نوین، فرصتی طلایی برای انتقال اطلاعات محسوب می‌شود‌.
پادکست‌های این دوره با توجه به محتوا در چندین زمینه‌ی مختلف دسته‌بندی می‌شوند؛ و شامل ۱۷۵۰ دقیقه پادکست ضبط شده توسط تیم پانیکار در ۷ زمینه‌ی آموزشی است.
برای مثال، پادکست سفر قهرمانی که براساس نظریه‌ی یونگ ۱۲ کهن الگو را معرفی می‌کند، به شناخت کاربران از ۶ ترم و ۲۵ مرحله‌ی پانیکار کمک بسیاری خواهد کرد.
دیگر پادکست‌های پانیکار شامل خلاصه کتاب، برگی از دفتر زندگی، استارت‌آپ و… می‌باشد.

یوگا: علم یوگا دارای ۸ مرحله است. که باتوجه به اهداف پانیکار آموزش‌های ترم اول شامل ۲۵۰ دقیقه محتوای صوتی مربوط به گام شش یوگا ،یعنی داهارانا، می‌باشد که پایه و اساس مدیتیشن است.
محتوای این گام در وهله‌ی اول شامل تمرکز روی اعضای بدن، طرز صحیح نشستن و داشتن بدن توانا، و در وهله‌ی دوم رسیدن به آگاهی بر اعضای بدن از طریق تمرین های تنفسی نشسته و مراقبه‌ای، توجه به حواس پنج‌گانه و تمرینات مربوط به تغذیه‌ی صحیح ذهن است.
و در وهله‌ی آخر نیز تمرین‌های تمرکز با چشم باز و بسته که برای رفع خستگی چشم مناسب است ارائه می‌شود.

برنامه ورزشی: در مجموعه پانیکار ورزش کردن جایگاه ویژه‌ای دارد؛ زیرا تنها کسانی می‌توانند با خیال آسوده در زندگی برای اهداف خود تلاش کنند که جسم‌شان نیز آن‌ها را در این مسیر همراهی کند.
در این برنامه سعی شده با گنجاندن تمرینات اصولی و پایه، بر اساس روش‌های علمی علاوه بر عادت‌سازی نرمش روزانه، با ایجاد نشاط صبحگاهی، انرژی مورد نیاز روز برای انجام فعالیت‌ها طبق برنامه‌ریزی روزانه تامین شود.
محتوای این بخش شامل ۷۰ روز برنامه‌ی ورزشی اصولی به صورت مجزا برای دختر و پسر است.

چشم انداز پانیکار

قانون 20/20/20

پانیکار طبق قانون 20/20/20 عمل می‌کند و سعی دارد عادت‌های کتاب‌خوانی، ورزش کردن و تن‌آرامی (مدیتیشن) را در نسل جدید پیاده سازی کند.

در آغاز صبح با 20 دقیقه ورزش کردن شروع می‎‌شود که باعث ایجاد فرد پرانرژی و سالم می‌شود؛ در ادامه این قانون خواستار 20 دقیقه کتاب خواندن است که به مرور عادت کتاب‌خوانی در فرد شکل گیرد. سپس با 20 دقیقه تن‌آرام آرامش را فکر و ذهن خود هدیه دهد.

جمله کوتاهی از اعضای تیم پانیکار

ما معتقد هستیم که دیگر به ما کشور جهان سومی نخواهند گفت.

اعضای پانیکار

© تمام حقوق برای پانیکار است - طراحی و توسعه سینا احمدوند

به بالای صفحه بردن