رویداد بزرگ ایده پردازی

موشک

تا 30 بهمن تمدید شد!!!

جشنواره نوجوان خلاق

پارک علم و فناوری استان کرمانشاه با کمک آکادمی پانیکار اقدام به برگزاری رویداد بزرگ ایده پردازی ویژه دانش آموزان 12 تا 18 سال کرده است. این مسابقه در سه مرحله برگزار میشود مرحله اول آشنایی با خلاقیت و  ایدهپردازی  (از طریق مشاهده ویدیوی پایین با عنوان کارگاه خلاقیت) و فرستادن ایده ها توسط دانش آموزان ، مرحله دوم بررسی ایده ها توسط داوران جشنواره و مرحله سوم  اختتامیه و اهدای جوایز. لازم به ذکر است ، مرحله سوم به صورت حضوری برگزار شده و در بین 50 ایده برگزیده،23 ایده برتر جایزه دریافت می کنند. جوایز شامل 3 ساعت هوشمند، 10 کتابخوان دیجیتال و 10 تخته سیاه هوشمند می باشد. مسابقه در حوزه‌های IT، آموزش، انرژی، کشاورزی، اجتماعی، مدیریت بحران، ورزش و آزاد اجرا خواهد شد. مهلت ارسال ایده‌ها 20 آذر ماه 1400 تا 30 دی ماه 1400 و زمان اختتامیه جشنواره، ایام دهه فجر می‌باشد. لازم به ذکر است که اگر ایده‌ها دارای فایل ضمیمه باشند آنها را با فرستادن نام، نام‌خانوادگی و کد ملی به شماره واتساپ 09183383107 ارسال فرمایید. منتظر ایده های خلاقانه شما هستیم.

کارگاه خلاقیت

اگر بخواهیم خلاقیت را در یک جمله تعریف کنیم: خلاقیت یعنی توانایی ایجاد چیزی جدید یا پیدا کردن راه جدید برای انجام بهتر کارهاست.

برخلاف باور عموم که خلاقیت را فقط در جنبه های هنری می بینند خلاقیت در تمامی قسمتهای زندگی وجود دارد و نقش مهم و کارسازی را در موفقیت افراد ایفا می کند. ولی متاسفانه اکثریت جامعه از آن غافلند و فراموشش کرده‌اند درکارگاه پیش‌رو عوامل اصلی این فراموشی مورد بررسی قرار می گیرد و با انجام تمرینات گفته شده شرکت کنندگان با دید بازتری می توانند در مسابقه شرکت کنند.

ارسال ایده

لوگو
لوگو
به بالای صفحه بردن